Aktualności
Start Aktualności Aktualności

PostHeaderIcon Aktualności

PostHeaderIcon Zapraszamy na szkolenie

W związku z zaplanowanym przez Lokalną Grupę Działania „ZIELONE SIOŁO” naborem wniosków o przyznanie pomocy w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”, który odbędzie się w terminie 18 listopada – 2 grudnia br., mieszkańców obszaru LGD „ZIELONE SIOŁO” zapraszamy do udziału szkoleniu dotyczącym informowania o zasadach i możliwościach ubiegania się o dofinansowanie w ramach ww. poddziałania.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Serowarskie warsztaty w Starym Lubiejewie

23Kuchnia regionalna przeżywa dzisiaj prawdziwą rewolucję, kusząc swojskimi przysmakami. Coraz chętniej wracamy do domowych sposobów wytwarzania żywności, która bez wątpienia nie może równać się ze sklepowymi odpowiednikami. Jednym z takich produktów są na pewno sery.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Zapraszamy na warsztaty serowarskie

twarog-ser-bialy

W imieniu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie oraz Lokalnej Grupy Działania „ZIELONE SIOŁO” serdecznie zapraszamy na szkolenie warsztatowe pn. „Dobre Praktyki Przetwórcze – zagrodowe przetwórstwo mleka”, które odbędzie się w dniu 24 października 2019 r. o godz. 10.00 w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Starym Lubiejewie, przy ul. Klonowej 4.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Ogrodnicze warsztaty w Starej Złotorii

DSC02594W ramach działania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”, w dniu 5 października br. w Gospodarstwie edukacyjnym Sielski Dom i Ogród w Starej Złotorii zorganizowaliśmy warsztaty edukacyjne pn. „Planowanie roślin w ogrodzie”.

Zajęcia prowadziła właścicielka Gospodarstwa p. Anna Gawlik będąca absolwentką wydziału Ogrodniczego SGGW w Warszawie oraz wydziału Architektury Krajobrazu Uniwersytetu w Sheffield.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Dyplom za promocję i rozwój turystyki na Mazowszu dla Danuty Jabłonka-Grabowskiej

DSC_0480

W dniu 25 września br. w Centrum Kultury w Izabelinie, podczas XIII Sejmiku Turystycznego Województwa Mazowieckiego pn. „Miejsce Szczęśliwe”, zostały wręczone certyfikaty za „Najlepszy Produkt Turystyczny” i dyplomy uznania za działania na rzecz rozwoju i promocji turystyki Województwa Mazowieckiego.

Więcej…

 
Więcej artykułów…